Porsche Cayman GT4 i 911 Targa 4 GTS w Poznaniu

Modele na stoisku Porsche

Obok premierowego Porsche 911 Targa 4 GTS będzie można obejrzeć również inne modele z rodziny GTS: Porsche Cayenne GTS, Panamera GTS oraz Boxster GTS. W strefie poświęconej transferowi technologii z ekstremalnych warunków wyścigowych do aut cywilnych zaprezentowane zostaną Porsche 919 Hybrid oraz Porsche Cayenne S E-Hybrid. W kąciku Tequipment Corner będzie można z kolei zobaczyć zastosowanie użytecznych akcesoriów do samochodów Porsche na przykładzie Cayenne Turbo. Na stoisku pojawią się także modele: Porsche Macan S Diesel, Porsche 911 Carrera 4S oraz 911 GT3.

Porsche Cayman GT4 6 Porsche Cayman GT4 5 Porsche Cayman GT4 4 Porsche Cayman GT4 3 Porsche Cayman GT4 2 Porsche Cayman GT4 1 Porsche Cayman GT4 Porsche 911 Targa 4 GTS 3 Porsche 911 Targa 4 GTS 2 Porsche 911 Targa 4 GTS 1

Porsche Driver’s Selection

Podczas Poznań Motor Show miłośnicy Porsche będą mogli nabyć gadżety, ubrania i akcesoria z kolekcji Porsche Driver’s Selection. To doskonała okazja do zapoznania się z ofertą najwyższej jakości przedmiotów firmowanych przez Porsche Design, które łączą sportowy i elegancki design z funkcjonalnością na co dzień.

Opony Michelin w premierowym Porsche Cayman GT4 oraz 919 Hybrid

Prezentowane na poznańskim Motor Show 2015 Porsche Cayman GT4 i Porsche 919 Hybrid będą wyposażone w opony Michelin Pilot Super Sport – jedne z najszybszych opon na świecie produkowanych seryjnie. Opony przeznaczone są zarówno do codziennej jazdy po drogach publicznych, jak i po torach wyścigowych.